APERIO

Centrum Rozwoju APERIO
Magdalena Bryła psycholog dzieci Kalisz APERIO

Magdalena Bryła

Psycholog • Psychotraumatolog  • Pedagog • 

Psycholog Magdalena Bryła

Jestem absolwentką studiów magisterskich Pedagogika w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i arteterapii na UAM w Poznaniu. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie Pedagogiki Przedszkolnej i Opiekuńczo – Wychowawczej na Gnieźnieńskiej Wyższej Szkole Humanistyczno- Menedżerskiej ,, Millenium”. Dokształcałam się również w zakresie Oligofrenopedagogiki w ZDZ Centrum Kształcenia w Kaliszu.


Obecnie jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku psychologia, specjalność psychologia rodziny na Collegium Humanum. Ukończyłam podyplomowe studia kwalifikacyjne na kierunku Psychotraumatologia. Obyłam kurs podstawowy w zakresie TSR w centrum CTSR. Obecnie jestem w trakcie szkolenia zaawansowanego TSR, które ukończę w sierpniu 2023 roku.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

Praca z dziećmi i młodzieżą nie jest mi obca, ponieważ przez wiele lat pracowałam w szkole. Zajmowałam się do tej pory wsparciem uczniów z trudnościami szkolnymi, organizacją kształcenia specjalnego dla uczniów z orzeczeniem. Pracowałam z uczniem z afazją, niepełnosprawnością intelektualną oraz z uczniami ze spektrum autyzmu. Posiadam duże sukcesy w motywowaniu uczniów do osiągnięcia ich najwyższego potencjału. W pracy szkolnej zajmowałam się także wsparciem w obszarze samooceny, poczucia własnej wartości oraz radzenia sobie ze stresem. Od września podejmuję pracę w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Kaliszu, gdzie odbyłam praktyki podczas trwania studiów na kierunku psychologia.


Jestem empatyczna i cierpliwa, posiadam szeroką wiedzę z zakresu psychologii, diagnozowania terapii i udzielania wsparcia. W swoim rozwoju zawodowym skupiam się mocno na obszarach poświęconych rozwojowi oraz problemom dzieci i młodzieży. Prywatnie jestem mamą trójki synów w wieku 15, 14 i 7 lat.